71. " Ecstasy " ( Just a study )

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 18,2 cm, šířka: 23 cm, rámování: 35,5 x 45,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 19:23

Dosažená cena: 27 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (68)

3 900 Kč20.11.2025 08:03:33 (limit 19.11.2025 19:51:57)
3 700 Kč20.11.2025 08:03:33
3 500 Kč20.11.2025 08:03:29 (limit 19.11.2025 19:51:57)
3 300 Kč20.11.2025 08:03:29
3 100 Kč20.11.2025 08:03:26 (limit 19.11.2025 19:51:57)
2 900 Kč20.11.2025 08:03:26
2 700 Kč19.11.2025 19:51:46
2 500 Kč19.11.2025 10:32:36