Technika: Fotografie
Výška: 18,2 cm, šířka: 23 cm, rámování: 35,5 x 45,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 19:23
Dosažená cena: 27 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (68)
| 3 900 Kč | 20.11.2025 08:03:33 (limit 19.11.2025 19:51:57) |
| 3 700 Kč | 20.11.2025 08:03:33 |
| 3 500 Kč | 20.11.2025 08:03:29 (limit 19.11.2025 19:51:57) |
| 3 300 Kč | 20.11.2025 08:03:29 |
| 3 100 Kč | 20.11.2025 08:03:26 (limit 19.11.2025 19:51:57) |
| 2 900 Kč | 20.11.2025 08:03:26 |
| 2 700 Kč | 19.11.2025 19:51:46 |
| 2 500 Kč | 19.11.2025 10:32:36 |