71. " Ecstasy " ( Just a study )

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 18,2 cm, šířka: 23 cm, rámování: 35,5 x 45,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 19:23

Dosažená cena: 27 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (68)

7 800 Kč23.11.2025 07:26:23
7 500 Kč23.11.2025 07:26:19 (limit 19.11.2025 19:51:57)
7 200 Kč23.11.2025 07:26:19
6 900 Kč20.11.2025 08:03:53 (limit 19.11.2025 19:51:57)
6 600 Kč20.11.2025 08:03:53
6 300 Kč20.11.2025 08:03:49 (limit 19.11.2025 19:51:57)
6 000 Kč20.11.2025 08:03:49
5 700 Kč20.11.2025 08:03:46 (limit 19.11.2025 19:51:57)
5 400 Kč20.11.2025 08:03:46
5 100 Kč20.11.2025 08:03:43 (limit 19.11.2025 19:51:57)
4 900 Kč20.11.2025 08:03:43
4 700 Kč20.11.2025 08:03:38 (limit 19.11.2025 19:51:57)
4 500 Kč20.11.2025 08:03:38
4 300 Kč20.11.2025 08:03:36 (limit 19.11.2025 19:51:57)
4 100 Kč20.11.2025 08:03:36