71. " Ecstasy " ( Just a study )

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 18,2 cm, šířka: 23 cm, rámování: 35,5 x 45,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 19:23

Dosažená cena: 27 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (68)

13 200 Kč9.12.2025 18:55:09 (limit 9.12.2025 17:04:38)
12 700 Kč9.12.2025 18:55:09
12 200 Kč9.12.2025 18:55:07 (limit 9.12.2025 17:04:38)
11 700 Kč9.12.2025 18:55:07
11 200 Kč9.12.2025 17:00:35
10 700 Kč4.12.2025 11:11:35
10 200 Kč23.11.2025 07:26:45
10 000 Kč23.11.2025 07:26:45 (limit 19.11.2025 19:51:57)
9 900 Kč23.11.2025 07:26:43 (limit 19.11.2025 19:51:57)
9 600 Kč23.11.2025 07:26:43
9 300 Kč23.11.2025 07:26:38 (limit 19.11.2025 19:51:57)
9 000 Kč23.11.2025 07:26:38
8 700 Kč23.11.2025 07:26:31 (limit 19.11.2025 19:51:57)
8 400 Kč23.11.2025 07:26:31
8 100 Kč23.11.2025 07:26:23 (limit 19.11.2025 19:51:57)