71. " Ecstasy " ( Just a study )

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 18,2 cm, šířka: 23 cm, rámování: 35,5 x 45,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 19:23

Dosažená cena: 27 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (68)

20 700 Kč9.12.2025 19:12:53
20 200 Kč9.12.2025 19:11:45 (limit 9.12.2025 19:09:17)
19 700 Kč9.12.2025 19:11:45
19 200 Kč9.12.2025 19:09:55 (limit 9.12.2025 19:09:17)
18 700 Kč9.12.2025 19:09:55
18 200 Kč9.12.2025 19:07:18 (limit 9.12.2025 19:06:25)
17 700 Kč9.12.2025 19:07:18
17 200 Kč9.12.2025 19:07:13 (limit 9.12.2025 19:06:25)
16 700 Kč9.12.2025 19:07:13
16 200 Kč9.12.2025 19:06:00 (limit 9.12.2025 19:04:22)
15 700 Kč9.12.2025 19:06:00
15 200 Kč9.12.2025 19:05:03 (limit 9.12.2025 19:04:22)
14 700 Kč9.12.2025 19:05:03
14 200 Kč9.12.2025 18:55:12 (limit 9.12.2025 17:04:38)
13 700 Kč9.12.2025 18:55:12