31. My sveet Hannebre - velký formát fotografie

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 33,7 cm, šířka: 30,8 cm, rámování: 58,7 x 48,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:49

Dosažená cena: 14 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (41)

14 700 Kč19.1.2026 18:44:07
14 200 Kč19.1.2026 18:40:06
13 700 Kč19.1.2026 18:37:03
13 200 Kč19.1.2026 18:32:23
12 700 Kč19.1.2026 18:29:22
12 200 Kč19.1.2026 18:23:29
11 700 Kč19.1.2026 18:21:28
11 200 Kč19.1.2026 18:19:33
10 700 Kč19.1.2026 18:08:23
10 200 Kč19.1.2026 18:05:52
9 900 Kč19.1.2026 18:00:53
9 600 Kč19.1.2026 17:56:16
9 300 Kč19.1.2026 17:25:41
9 000 Kč19.1.2026 17:15:21
8 700 Kč19.1.2026 16:41:59