31. My sveet Hannebre - velký formát fotografie

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 33,7 cm, šířka: 30,8 cm, rámování: 58,7 x 48,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:49

Dosažená cena: 14 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (41)

4 500 Kč1.1.2026 15:01:36 (limit 1.1.2026 09:43:00)
4 300 Kč1.1.2026 15:01:36
4 100 Kč1.1.2026 15:01:32 (limit 1.1.2026 09:43:00)
3 900 Kč1.1.2026 15:01:32
3 700 Kč1.1.2026 15:01:27 (limit 1.1.2026 09:43:00)
3 500 Kč1.1.2026 15:01:27
3 300 Kč1.1.2026 09:43:00 (limit 1.1.2026 09:43:00)
3 100 Kč28.12.2025 11:35:50
2 900 Kč28.12.2025 08:49:47
2 700 Kč26.12.2025 08:29:09
2 500 Kč22.12.2025 22:06:15