31. My sveet Hannebre - velký formát fotografie

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 33,7 cm, šířka: 30,8 cm, rámování: 58,7 x 48,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:49

Dosažená cena: 14 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (41)

8 400 Kč19.1.2026 16:35:46
8 100 Kč19.1.2026 16:31:53
7 800 Kč19.1.2026 15:33:51
7 500 Kč19.1.2026 15:07:08
7 200 Kč19.1.2026 06:23:38
6 900 Kč16.1.2026 15:47:50
6 600 Kč16.1.2026 08:56:21
6 300 Kč13.1.2026 14:31:54
6 000 Kč13.1.2026 14:26:22
5 700 Kč10.1.2026 16:03:28
5 400 Kč8.1.2026 12:30:46
5 100 Kč1.1.2026 15:01:44
5 000 Kč1.1.2026 15:01:44 (limit 1.1.2026 09:43:00)
4 900 Kč1.1.2026 15:01:40 (limit 1.1.2026 09:43:00)
4 700 Kč1.1.2026 15:01:40