203. Johanna

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 29,5 cm, šířka: 25,4 cm, rámování: 51,5 x 47 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 20.03.2023 21:26

Dosažená cena: 28 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (64)

28 200 Kč20.3.2023 21:21:50
27 700 Kč20.3.2023 20:28:50
27 200 Kč20.3.2023 20:28:44
26 700 Kč20.3.2023 20:28:35
26 200 Kč20.3.2023 20:28:29
25 700 Kč20.3.2023 20:28:20
25 200 Kč20.3.2023 20:27:56
24 700 Kč20.3.2023 20:27:47
24 200 Kč20.3.2023 20:27:20
23 700 Kč20.3.2023 19:29:10
23 500 Kč20.3.2023 19:29:10 (limit 20.3.2023 19:28:21)
23 200 Kč20.3.2023 19:29:07 (limit 20.3.2023 19:28:21)
22 700 Kč20.3.2023 19:29:07
22 200 Kč20.3.2023 19:29:03 (limit 20.3.2023 19:28:21)
21 700 Kč20.3.2023 19:29:03