Technika: Fotografie
Výška: 29,5 cm, šířka: 25,4 cm, rámování: 51,5 x 47 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 20.03.2023 21:26
Dosažená cena: 28 200 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč