203. Johanna

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 29,5 cm, šířka: 25,4 cm, rámování: 51,5 x 47 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 20.03.2023 21:26

Dosažená cena: 28 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (64)

8 100 Kč22.2.2023 16:52:54
7 800 Kč22.2.2023 16:52:52 (limit 21.2.2023 14:19:37)
7 500 Kč22.2.2023 16:52:52
7 200 Kč22.2.2023 16:52:49 (limit 21.2.2023 14:19:37)
6 900 Kč22.2.2023 16:52:49
6 600 Kč22.2.2023 16:52:46 (limit 21.2.2023 14:19:37)
6 300 Kč22.2.2023 16:52:46
6 000 Kč22.2.2023 16:52:44 (limit 21.2.2023 14:19:37)
5 700 Kč22.2.2023 16:52:44
5 400 Kč22.2.2023 16:52:41 (limit 21.2.2023 14:19:37)
5 100 Kč22.2.2023 16:52:41
4 900 Kč21.2.2023 14:55:22 (limit 21.2.2023 14:19:37)
4 700 Kč21.2.2023 14:55:22
4 500 Kč21.2.2023 14:55:16 (limit 21.2.2023 14:19:37)
4 300 Kč21.2.2023 14:55:16