203. Johanna

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 29,5 cm, šířka: 25,4 cm, rámování: 51,5 x 47 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 20.03.2023 21:26

Dosažená cena: 28 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (64)

21 200 Kč20.3.2023 19:28:21 (limit 20.3.2023 19:28:21)
20 700 Kč20.3.2023 14:40:55
20 200 Kč19.3.2023 06:33:23
20 000 Kč19.3.2023 06:33:23 (limit 19.3.2023 03:01:05)
19 700 Kč19.3.2023 06:33:19 (limit 19.3.2023 03:01:05)
19 200 Kč19.3.2023 06:33:19
18 700 Kč19.3.2023 06:33:16 (limit 19.3.2023 03:01:05)
18 200 Kč19.3.2023 06:33:16
17 700 Kč19.3.2023 03:01:05 (limit 19.3.2023 03:01:05)
17 200 Kč18.3.2023 20:16:10
16 700 Kč18.3.2023 16:01:58
16 200 Kč18.3.2023 15:55:23
15 700 Kč18.3.2023 13:10:28
15 200 Kč18.3.2023 07:12:29
14 700 Kč15.3.2023 23:29:05