181. The Gurl

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 40 cm, šířka: 30 cm, rámování: 61 x 52 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 20.03.2023 21:09

Dosažená cena: 30 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (51)

30 700 Kč20.3.2023 21:04:10 (limit 19.3.2023 02:58:08)
30 200 Kč20.3.2023 21:04:10
29 700 Kč20.3.2023 21:00:05 (limit 19.3.2023 02:58:08)
29 200 Kč20.3.2023 21:00:05
28 700 Kč20.3.2023 20:58:25 (limit 19.3.2023 02:58:08)
28 200 Kč20.3.2023 20:58:25
27 700 Kč20.3.2023 20:56:04 (limit 19.3.2023 02:58:08)
27 200 Kč20.3.2023 20:56:04
26 700 Kč20.3.2023 20:55:16 (limit 19.3.2023 02:58:08)
26 200 Kč20.3.2023 20:55:16 (limit 20.3.2023 20:55:16)
24 200 Kč20.3.2023 20:53:44 (limit 19.3.2023 02:58:08)
23 700 Kč20.3.2023 20:53:44
23 200 Kč20.3.2023 20:53:41 (limit 19.3.2023 02:58:08)
22 700 Kč20.3.2023 20:53:41
22 200 Kč20.3.2023 19:23:33 (limit 19.3.2023 02:58:08)