Technika: Fotografie
Výška: 40 cm, šířka: 30 cm, rámování: 61 x 52 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 20.03.2023 21:09
Dosažená cena: 30 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč