181. The Gurl

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 40 cm, šířka: 30 cm, rámování: 61 x 52 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 20.03.2023 21:09

Dosažená cena: 30 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (51)

21 700 Kč20.3.2023 19:23:33
21 200 Kč19.3.2023 06:35:30 (limit 19.3.2023 02:58:08)
20 700 Kč19.3.2023 06:35:30
20 200 Kč19.3.2023 06:35:23 (limit 19.3.2023 02:58:08)
19 700 Kč19.3.2023 06:35:22
19 200 Kč19.3.2023 06:35:11 (limit 19.3.2023 02:58:08)
18 700 Kč19.3.2023 06:35:11
18 200 Kč19.3.2023 06:35:05 (limit 19.3.2023 02:58:08)
17 700 Kč19.3.2023 06:35:05
17 200 Kč19.3.2023 06:34:56 (limit 19.3.2023 02:58:08)
16 700 Kč19.3.2023 06:34:56
16 200 Kč19.3.2023 06:34:53 (limit 19.3.2023 02:58:08)
15 700 Kč19.3.2023 06:34:53
15 200 Kč19.3.2023 06:34:50 (limit 19.3.2023 02:58:08)
14 700 Kč19.3.2023 06:34:50