Signováno vpravo dole.
Výška: 72 cm, šířka: 100 cm, rámování: 105 x 131,5 cm
Konec aukce: 29.09.2025 19:35
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 4 000 Kč