2. Muž - velký formát

Autor: Fritz Raida

Technika: Olej na plátně
Výška: 79 cm, šířka: 63 cm, rámování: 98 x 81 cm

Konec aukce: 06.12.2021 18:16

Dosažená cena: 17 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (53)

17 100 Kč6.12.2021 18:11:21 (limit 6.12.2021 18:06:41)
16 600 Kč6.12.2021 18:11:21
16 100 Kč6.12.2021 18:10:13 (limit 6.12.2021 18:06:41)
15 600 Kč6.12.2021 18:10:12
15 100 Kč6.12.2021 18:09:09 (limit 6.12.2021 18:06:41)
14 600 Kč6.12.2021 18:09:09
14 100 Kč6.12.2021 18:07:33 (limit 6.12.2021 18:06:41)
13 600 Kč6.12.2021 18:07:33
13 100 Kč6.12.2021 18:05:56 (limit 6.12.2021 18:02:54)
12 600 Kč6.12.2021 18:05:56
12 100 Kč6.12.2021 18:05:46 (limit 6.12.2021 18:02:54)
11 600 Kč6.12.2021 18:05:46
11 100 Kč6.12.2021 18:04:30 (limit 6.12.2021 18:02:54)
10 600 Kč6.12.2021 18:04:30
10 100 Kč6.12.2021 18:02:25 (limit 6.12.2021 18:01:25)