2. Muž - velký formát

Autor: Fritz Raida

Technika: Olej na plátně
Výška: 79 cm, šířka: 63 cm, rámování: 98 x 81 cm

Konec aukce: 06.12.2021 18:16

Dosažená cena: 17 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (53)

2 400 Kč29.11.2021 20:40:49
2 200 Kč22.11.2021 18:37:44 (limit 20.11.2021 19:15:20)
2 000 Kč22.11.2021 18:37:44
1 800 Kč22.11.2021 18:37:04 (limit 20.11.2021 19:15:20)
1 600 Kč22.11.2021 18:37:04
1 400 Kč22.11.2021 18:36:35 (limit 20.11.2021 19:15:20)
1 200 Kč22.11.2021 18:36:35
1 000 Kč20.11.2021 19:15:13