1. Podzimní cesta

Autor: Jiří Patera

Signováno vpravo dole.
1924, Praha
Student PedF UK v Praze (prof. M. Salcman, K. Lidický, C. Bouda a M. Míčko). Zabývá se krajinomalbou a figurální kompozicí. Zachycuje pouze krajinný motiv. Jeho práce charakterizuje výrazný rytmus a opakující se znaky. Vystavoval u nás i v zahraničí.
Technika: Olej na plátně
Výška: 60,5 cm, šířka: 80,5 cm, rámování: 77 x 97,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.04.2021 18:26

Dosažená cena: 5 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 700 Kč

Seznam příhozů (21)

5 700 Kč5.4.2021 18:21:22
5 400 Kč5.4.2021 18:16:40
5 300 Kč5.4.2021 18:16:40 (limit 5.4.2021 18:06:47)
5 100 Kč5.4.2021 18:11:55 (limit 5.4.2021 18:06:47)
4 900 Kč5.4.2021 18:11:55
4 700 Kč5.4.2021 18:09:37 (limit 5.4.2021 18:06:47)
4 500 Kč5.4.2021 18:09:37
4 300 Kč5.4.2021 18:06:47 (limit 5.4.2021 18:06:47)
4 100 Kč5.4.2021 18:05:24
3 900 Kč5.4.2021 18:04:20
3 700 Kč5.4.2021 18:02:30
3 500 Kč5.4.2021 18:01:15
3 300 Kč5.4.2021 18:00:21
3 100 Kč5.4.2021 17:59:47
2 900 Kč5.4.2021 17:51:21