Signováno vpravo dole.
1924, Praha
Student PedF UK v Praze (prof. M. Salcman, K. Lidický, C. Bouda a M. Míčko). Zabývá se krajinomalbou a figurální kompozicí. Zachycuje pouze krajinný motiv. Jeho práce charakterizuje výrazný rytmus a opakující se znaky. Vystavoval u nás i v zahraničí.
1924, Praha
Technika: Olej na plátně
Výška: 60,5 cm, šířka: 80,5 cm, rámování: 77 x 97,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.04.2021 18:26
Dosažená cena: 5 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 700 Kč