Technika: Olej na kartonu
Výška: 30 cm, šířka: 84 cm, rámování: 38,5 x 86,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 03.09.2024 21:27
Dosažená cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Seznam příhozů (16)