7. Krajina

Autor: Antonín Augusta
(1891)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 47,5 cm, šířka: 69,5 cm, rámování: 61,5 x 84 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 24.04.2023 18:06

Dosažená cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (8)

3 200 Kč19.4.2023 17:55:33
3 000 Kč19.4.2023 12:26:10
2 800 Kč17.4.2023 22:12:22
2 600 Kč17.4.2023 22:12:16 (limit 25.3.2023 10:55:53)
2 400 Kč17.4.2023 22:12:16
2 200 Kč13.4.2023 20:49:41 (limit 25.3.2023 10:55:53)
2 000 Kč13.4.2023 20:49:41
1 800 Kč25.3.2023 10:55:53 (limit 25.3.2023 10:55:53)