Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 41,5 cm, šířka: 67,5 cm, rámování: 51,5 x 77,5 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 06.12.2021 18:53
Dosažená cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč