Technika: Olej na kartonu
Výška: 37,5 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 50 x 62 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 20:54
Dosažená cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (8)