Narodil se v roce 1891 a zemřel v roce 1940. Žil v Praze na Vinohradech v Mánesově ulici. Po studiu na pražské průmyslové škole a na Akademie (prof. Ottenfeld) odešel do Alžíru, kde studoval na malířské škole. Dále studium v Londýně, Paříži. Hodně cestuje. Řadu let strávil ve Francii, maluje Normandii, pobřeží Atlantiku a Pyreneje. Vystavoval v Marseille, Biskře, Madridu, Londýně (1912), Paříži (Podzimní salon 1913) , Rubešově galerii v Praze (1920), Pardubicích (1927) - 94 prací.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 34 cm, šířka: 75 cm, rámování: 46 x 86 cm
Konec aukce: 05.04.2021 20:51
Dosažená cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč