Signováno vpravo dole. Podpis špatně čitelný.
Narodil se v roce 1891 a zemřel v roce 1940. Žil v Praze na Vinohradech v Mánesově ulici. Po studiu na pražské průmyslové škole a na Akademie (prof. Ottenfeld) odešel do Alžíru, kde studoval na malířské škole. Dále studium v Londýně, Paříži. Hodně cestuje. Řadu let strávil ve Francii, maluje Normandii, pobřeží Atlantiku a Pyreneje. Vystavoval v Marseille, Biskře, Madridu, Londýně (1912), Paříži (Podzimní salon 1913) , Rubešově galerii v Praze (1920), Pardubicích (1927) - 94 prací.
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 90 x 120 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 21.06.2020 22:48
Dosažená cena: 5 010 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (13)