145. Podzim u řeky

Autor: Antonín Augusta
(1891)

Signováno vpravo dole. Podpis špatně čitelný.
Narodil se v roce 1891 a zemřel v roce 1940. Žil v Praze na Vinohradech v Mánesově ulici. Po studiu na pražské průmyslové škole a na Akademie (prof. Ottenfeld) odešel do Alžíru, kde studoval na malířské škole. Dále studium v Londýně, Paříži. Hodně cestuje. Řadu let strávil ve Francii, maluje Normandii, pobřeží Atlantiku a Pyreneje. Vystavoval v Marseille, Biskře, Madridu, Londýně (1912), Paříži (Podzimní salon 1913) , Rubešově galerii v Praze (1920), Pardubicích (1927) - 94 prací.
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 90 x 120 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 21.06.2020 22:48

Dosažená cena: 5 010 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (13)

5 010 Kč21.6.2020 22:43:05
4 100 Kč21.6.2020 21:00:30
3 900 Kč20.6.2020 11:04:48
3 700 Kč20.6.2020 09:54:50
3 500 Kč19.6.2020 18:41:10
3 300 Kč19.6.2020 10:56:05
3 100 Kč15.6.2020 22:01:19
2 900 Kč15.6.2020 21:17:38
2 700 Kč12.6.2020 22:29:04
2 500 Kč12.6.2020 21:43:15
2 300 Kč7.6.2020 21:54:57
2 100 Kč4.6.2020 10:50:46
1 900 Kč25.5.2020 09:10:08