58. Muž a dívka v kroji - velký formát

Autor: Josef Ženíšek

Narodil se 4. 9. 1855 v Praze a zemřel 29. 11. 1944 v Praze. Malíř, žák akademie výtvarného umění v Praze u prof. Lhoty a studoval také na škole mnichovské. Po ukončení studií podnikl zájezdy do Paříže a Říma. Stal se známým svými dívčími hlavičkami. Také maloval a vystavoval žánrové kompozice a podobizny.
Technika: Olej na plátně
Výška: 102 cm, šířka: 52,5 cm, rámování: 122,5 x 73,5 cm

Konec aukce: 11.10.2021 18:59

Dosažená cena: 32 500 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Seznam příhozů (37)

32 500 Kč11.10.2021 18:54:02 (limit 11.10.2021 12:14:29)
32 000 Kč11.10.2021 18:54:02
31 500 Kč11.10.2021 18:50:50 (limit 11.10.2021 12:14:29)
31 000 Kč11.10.2021 18:50:50
30 500 Kč10.10.2021 18:22:40 (limit 7.10.2021 09:59:46)
30 000 Kč10.10.2021 18:22:40
29 500 Kč10.10.2021 18:22:34 (limit 7.10.2021 09:59:46)
29 000 Kč10.10.2021 18:22:34
28 500 Kč10.10.2021 18:22:29 (limit 7.10.2021 09:59:46)
28 000 Kč10.10.2021 18:22:29
27 500 Kč6.10.2021 18:19:06 (limit 5.10.2021 04:57:27)
27 000 Kč6.10.2021 18:19:06
26 500 Kč6.10.2021 18:18:55 (limit 5.10.2021 04:57:27)
26 000 Kč6.10.2021 18:18:55
25 500 Kč2.10.2021 14:47:02 (limit 1.10.2021 09:38:32)