Narodil se 4. 9. 1855 v Praze a zemřel 29. 11. 1944 v Praze. Malíř, žák akademie výtvarného umění v Praze u prof. Lhoty a studoval také na škole mnichovské. Po ukončení studií podnikl zájezdy do Paříže a Říma. Stal se známým svými dívčími hlavičkami. Také maloval a vystavoval žánrové kompozice a podobizny.
Technika: Olej na plátně
Výška: 102 cm, šířka: 52,5 cm, rámování: 122,5 x 73,5 cm
Konec aukce: 11.10.2021 18:59
Dosažená cena: 32 500 Kč
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Seznam příhozů (37)