11. Ferda a jeho kapela

Autor: Ondřej Sekora

Technika: Akvarel
Výška: 15,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 20,5 x 29 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 20.03.2023 18:27

Dosažená cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (23)

15 500 Kč20.3.2023 18:22:46
15 000 Kč20.3.2023 18:19:46
14 500 Kč20.3.2023 18:15:08
14 000 Kč20.3.2023 18:15:07 (limit 20.3.2023 18:14:21)
13 500 Kč20.3.2023 18:15:07
13 000 Kč20.3.2023 18:15:05 (limit 20.3.2023 18:14:21)
12 500 Kč20.3.2023 18:15:05
12 000 Kč20.3.2023 18:15:02 (limit 20.3.2023 18:14:21)
11 500 Kč20.3.2023 18:15:02
11 000 Kč20.3.2023 18:14:21 (limit 20.3.2023 18:14:21)
10 500 Kč20.3.2023 18:14:21 (limit 20.3.2023 18:13:43)
8 500 Kč20.3.2023 18:13:43 (limit 20.3.2023 18:13:43)
8 200 Kč20.3.2023 18:10:12
7 900 Kč20.3.2023 18:09:40
7 600 Kč18.3.2023 23:33:07