Technika: Akvarel
Výška: 15,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 20,5 x 29 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 20.03.2023 18:27
Dosažená cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč