11. Ferda a jeho kapela

Autor: Ondřej Sekora

Technika: Akvarel
Výška: 15,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 20,5 x 29 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 20.03.2023 18:27

Dosažená cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (23)

7 300 Kč9.3.2023 07:54:50
7 000 Kč8.3.2023 19:13:27
6 700 Kč4.3.2023 17:21:37
6 400 Kč28.2.2023 21:54:11
6 100 Kč28.2.2023 21:23:33
5 800 Kč26.2.2023 07:10:30
5 500 Kč15.2.2023 09:28:38
5 000 Kč10.2.2023 18:43:56