113. Dřevorubci

Autor: Vilém Topinka

Technika: Olej na kartonu
Výška: 51 cm, šířka: 72 cm, rámování: 69,5 x 92 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 20:01

Dosažená cena: 5 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (17)

5 100 Kč9.12.2025 19:56:31 (limit 9.12.2025 19:50:59)
4 900 Kč9.12.2025 19:56:31
4 700 Kč9.12.2025 19:54:51 (limit 9.12.2025 19:50:59)
4 500 Kč9.12.2025 19:54:51
4 300 Kč9.12.2025 19:52:19 (limit 9.12.2025 19:50:59)
4 100 Kč9.12.2025 19:52:19
3 900 Kč9.12.2025 19:50:59 (limit 9.12.2025 19:50:59)
3 700 Kč9.12.2025 19:50:22
3 500 Kč9.12.2025 19:49:19
3 300 Kč9.12.2025 19:48:41
3 100 Kč9.12.2025 19:45:51
2 900 Kč9.12.2025 19:38:03
2 700 Kč9.12.2025 16:24:34
2 500 Kč28.11.2025 11:36:22
2 300 Kč26.11.2025 19:08:24