113. Dřevorubci

Autor: Vilém Topinka

Technika: Olej na kartonu
Výška: 51 cm, šířka: 72 cm, rámování: 69,5 x 92 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 20:01

Dosažená cena: 5 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (17)

2 100 Kč20.11.2025 07:57:33
1 900 Kč19.11.2025 10:33:23