Technika: Olej na kartonu
Výška: 51 cm, šířka: 72 cm, rámování: 69,5 x 92 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 20:01
Dosažená cena: 5 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč