204. Op- art

Autor: Victor Vasarely

Victor Vasarely, vlastním jménem Gyozo Vásárhelyi Narodil se 9. dubna v roce 1908 v maďarské Pešti a zemřel v Paříži 15.března roku 1997. Nejprve studoval malířství a moderní umění na akademii Podolini-Volkmann v Budapešti a studia dokončil na Muhelyho akademii tamtéž. Po roce 1930 se přestěhoval do Paříže. Zde byl ovlivněn Bauhausem a geometrickou abstrakcí. Patří k nejtypičtějším představitelům Op-Artu.
Serigrafie, 14/100, signováno vpravo dole
Výška: 35,6 cm, šířka: 27,8 cm, rámování: 51 x 43,2 cm

Konec aukce: 01.02.2021 21:31

Dosažená cena: 10 630 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (23)

10 630 Kč1.2.2021 21:26:30
10 130 Kč1.2.2021 21:23:28
10 000 Kč1.2.2021 21:23:28 (limit 1.2.2021 21:21:30)
9 630 Kč1.2.2021 21:23:06 (limit 1.2.2021 21:21:30)
9 330 Kč1.2.2021 21:23:06
8 330 Kč1.2.2021 21:22:38 (limit 1.2.2021 21:21:30)
8 030 Kč1.2.2021 21:22:38
7 030 Kč1.2.2021 21:22:21 (limit 1.2.2021 21:21:30)
6 730 Kč1.2.2021 21:22:21
5 730 Kč1.2.2021 21:22:02 (limit 1.2.2021 21:21:30)
5 430 Kč1.2.2021 21:22:02
5 130 Kč1.2.2021 21:21:40 (limit 1.2.2021 21:21:30)
4 930 Kč1.2.2021 21:21:40
4 730 Kč1.2.2021 21:21:30 (limit 1.2.2021 21:21:30)
4 530 Kč1.2.2021 21:13:09