112. Z Baltu

Autor: Josef Jíra

Signováno vpravo dole, zaskleno. Kombinovaná technika - akvarel, běloba, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 44 cm, šířka: 59,7 cm, rámování: 63 x 78,3 cm

Konec aukce: 06.12.2022 21:21

Dosažená cena: 20 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (43)

3 900 Kč27.11.2022 19:16:31
3 700 Kč27.11.2022 19:16:28 (limit 17.11.2022 19:42:33)
3 500 Kč27.11.2022 19:16:28
3 300 Kč22.11.2022 16:35:34 (limit 17.11.2022 19:42:33)
3 100 Kč22.11.2022 16:35:34
2 900 Kč17.11.2022 19:42:33 (limit 17.11.2022 19:42:33)
2 700 Kč16.11.2022 14:58:44
2 500 Kč15.11.2022 02:03:38
2 300 Kč12.11.2022 10:28:45
2 100 Kč11.11.2022 22:25:55
1 900 Kč11.11.2022 21:01:23
1 700 Kč11.11.2022 13:33:04
1 500 Kč11.11.2022 07:29:14