Signováno vpravo dole, zaskleno. Kombinovaná technika - akvarel, běloba, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 44 cm, šířka: 59,7 cm, rámování: 63 x 78,3 cm
Konec aukce: 06.12.2022 21:21
Dosažená cena: 20 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (43)