112. Z Baltu

Autor: Josef Jíra

Signováno vpravo dole, zaskleno. Kombinovaná technika - akvarel, běloba, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 44 cm, šířka: 59,7 cm, rámování: 63 x 78,3 cm

Konec aukce: 06.12.2022 21:21

Dosažená cena: 20 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (43)

13 300 Kč29.11.2022 17:35:23 (limit 17.11.2022 19:42:33)
12 800 Kč29.11.2022 17:35:23
10 800 Kč29.11.2022 17:35:16 (limit 17.11.2022 19:42:33)
10 300 Kč29.11.2022 17:35:16
8 300 Kč29.11.2022 17:35:09 (limit 17.11.2022 19:42:33)
8 000 Kč29.11.2022 17:35:08
6 000 Kč29.11.2022 17:35:02 (limit 17.11.2022 19:42:33)
5 700 Kč29.11.2022 17:35:02
5 400 Kč29.11.2022 17:34:58 (limit 17.11.2022 19:42:33)
5 100 Kč29.11.2022 17:34:58
4 900 Kč29.11.2022 17:34:55 (limit 17.11.2022 19:42:33)
4 700 Kč29.11.2022 17:34:55
4 500 Kč27.11.2022 19:16:34 (limit 17.11.2022 19:42:33)
4 300 Kč27.11.2022 19:16:34
4 100 Kč27.11.2022 19:16:32 (limit 17.11.2022 19:42:33)