42. Jiřiny u plotu

Autor: Věra Vovsová

Signováno vlevo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 80 cm, šířka: 67 cm, rámování: 91 x 77 cm

Konec aukce: 29.05.2023 18:41

Dosažená cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (28)

18 000 Kč21.5.2023 19:43:52
16 000 Kč21.5.2023 08:22:10
15 500 Kč21.5.2023 01:33:06
15 000 Kč21.5.2023 01:31:27 (limit 19.5.2023 06:27:38)
15 000 Kč21.5.2023 01:31:26
13 500 Kč20.5.2023 18:02:15 (limit 19.5.2023 06:27:38)
13 000 Kč20.5.2023 18:02:15
12 500 Kč19.5.2023 09:14:10 (limit 19.5.2023 06:27:38)
12 000 Kč19.5.2023 09:14:10
11 400 Kč19.5.2023 08:58:55 (limit 19.5.2023 06:27:38)
10 900 Kč19.5.2023 08:58:55
9 900 Kč19.5.2023 08:53:01 (limit 19.5.2023 06:27:38)
9 600 Kč19.5.2023 08:53:01
8 600 Kč19.5.2023 08:37:10 (limit 19.5.2023 06:27:38)
8 300 Kč19.5.2023 08:37:10