Signováno vlevo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 80 cm, šířka: 67 cm, rámování: 91 x 77 cm
Konec aukce: 29.05.2023 18:41
Dosažená cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (28)