16. Francie - schody do nebe

Autor: Boris Jirků

Signováno vpravo dole, k dílu je autorský certifikát.
Technika: Akryl/pastel na sololitu
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 71,2 x 91,2 cm

Konec aukce: 22.07.2024 18:15

Aktuální cena: 35 500 Kč

Zbývá: 1d 15h 47m 44s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (48)

35 500 Kč20.7.2024 17:02:55
35 000 Kč20.7.2024 16:57:54 (limit 17.7.2024 18:17:23)
34 500 Kč20.7.2024 16:57:54
34 000 Kč20.7.2024 16:57:46 (limit 17.7.2024 18:17:23)
33 500 Kč20.7.2024 16:57:46
33 000 Kč20.7.2024 16:57:42 (limit 17.7.2024 18:17:23)
32 500 Kč20.7.2024 16:57:42
32 000 Kč17.7.2024 18:17:17
31 500 Kč14.7.2024 22:10:47
31 000 Kč8.7.2024 18:30:46
30 500 Kč8.7.2024 18:30:44 (limit 8.7.2024 13:44:59)
30 500 Kč8.7.2024 18:30:44
30 000 Kč8.7.2024 15:17:46 (limit 8.7.2024 13:44:59)
29 500 Kč8.7.2024 15:17:46
29 000 Kč8.7.2024 13:48:45 (limit 8.7.2024 13:44:59)