Technika: Olej na kartonu
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 88,5 x 116,5 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 10.10.2022 18:21
Dosažená cena: 78 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (104)