17. Parní lokomotiva - velký formát

Autor: Vilém Kreibich

Technika: Olej na kartonu
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 88,5 x 116,5 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 10.10.2022 18:21

Dosažená cena: 78 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (104)

42 000 Kč4.10.2022 21:36:44 (limit 4.10.2022 19:15:56)
42 000 Kč4.10.2022 21:36:44
41 500 Kč4.10.2022 21:36:42 (limit 4.10.2022 19:15:56)
41 000 Kč4.10.2022 21:36:42
40 500 Kč4.10.2022 21:36:40 (limit 4.10.2022 19:15:56)
40 000 Kč4.10.2022 21:36:40
39 500 Kč4.10.2022 21:36:37 (limit 4.10.2022 19:15:56)
39 000 Kč4.10.2022 21:36:37
38 500 Kč4.10.2022 21:36:34 (limit 4.10.2022 19:15:56)
38 000 Kč4.10.2022 21:36:34
37 500 Kč4.10.2022 21:36:32 (limit 4.10.2022 19:15:56)
37 000 Kč4.10.2022 21:36:32
36 500 Kč4.10.2022 21:36:30 (limit 4.10.2022 19:15:56)
36 000 Kč4.10.2022 21:36:29
35 500 Kč4.10.2022 21:36:27 (limit 4.10.2022 19:15:56)