43. Barmanka

Autor: Robert Jiran

Signováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: Olej na plátně
Výška: 69,5 cm, šířka: 50 cm

Konec aukce: 13.02.2023 18:42

Dosažená cena: 12 100 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (23)

12 100 Kč26.1.2023 12:11:49
11 600 Kč25.1.2023 19:18:49
11 100 Kč19.1.2023 07:36:30
10 600 Kč18.1.2023 21:02:21
10 100 Kč17.1.2023 20:35:37
9 800 Kč17.1.2023 19:11:54
9 500 Kč17.1.2023 19:11:49 (limit 14.1.2023 20:30:30)
9 500 Kč17.1.2023 19:11:49
9 200 Kč17.1.2023 19:11:43 (limit 14.1.2023 20:30:30)
8 900 Kč17.1.2023 19:11:43
8 600 Kč17.1.2023 19:11:39 (limit 14.1.2023 20:30:30)
8 300 Kč17.1.2023 19:11:39
8 000 Kč17.1.2023 19:11:35 (limit 14.1.2023 20:30:30)
7 700 Kč17.1.2023 19:11:35
7 400 Kč17.1.2023 19:11:29 (limit 14.1.2023 20:30:30)