76. Cesta mezi stromy

Autor: Jaroslav Votruba

Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 48,5 cm, šířka: 68,5 cm, rámování: 62 x 83 cm

Konec aukce: 19.01.2026 19:33

Dosažená cena: 4 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (17)

4 700 Kč19.1.2026 19:28:04 (limit 19.1.2026 19:24:52)
4 500 Kč19.1.2026 19:28:04
4 300 Kč19.1.2026 19:27:43 (limit 19.1.2026 19:24:52)
4 100 Kč19.1.2026 19:27:43
3 900 Kč19.1.2026 19:27:34 (limit 19.1.2026 19:24:52)
3 700 Kč19.1.2026 19:27:34
3 500 Kč19.1.2026 19:27:23 (limit 19.1.2026 19:24:52)
3 300 Kč19.1.2026 19:27:23
3 100 Kč19.1.2026 19:24:26
2 900 Kč19.1.2026 19:23:54
2 700 Kč19.1.2026 19:19:51
2 500 Kč19.1.2026 19:19:34
2 300 Kč19.1.2026 19:15:46
2 100 Kč19.1.2026 19:13:27
1 900 Kč19.1.2026 18:40:22