76. Cesta mezi stromy

Autor: Jaroslav Votruba

Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 48,5 cm, šířka: 68,5 cm, rámování: 62 x 83 cm

Konec aukce: 19.01.2026 19:33

Dosažená cena: 4 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (17)

1 700 Kč11.1.2026 19:39:38
1 500 Kč25.12.2025 16:40:40