Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 48,5 cm, šířka: 68,5 cm, rámování: 62 x 83 cm
Konec aukce: 19.01.2026 19:33
Dosažená cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč