11. Býk u kolotoče

Autor: Zdeněk Červinka

Zdeněk Červinka
Narodil se 8.9.1928 v Uherském Hradišti a zemřel 6.10.2016 v Uherském Hradišti.
Technika: Olej na plátně
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 58 x 68 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.06.2021 18:28

Dosažená cena: 33 700 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (68)

33 700 Kč7.6.2021 18:23:22
33 200 Kč7.6.2021 18:23:08
32 700 Kč7.6.2021 18:21:25
32 200 Kč7.6.2021 18:19:44
31 700 Kč7.6.2021 18:18:57
31 200 Kč7.6.2021 18:18:05
30 700 Kč7.6.2021 18:13:34
30 200 Kč7.6.2021 18:10:49
29 700 Kč7.6.2021 18:10:32
29 200 Kč7.6.2021 18:09:10
28 700 Kč7.6.2021 18:08:42
28 200 Kč7.6.2021 18:08:03
27 700 Kč7.6.2021 18:07:52
27 200 Kč7.6.2021 18:07:01
26 700 Kč7.6.2021 18:06:35