11. Býk u kolotoče

Autor: Zdeněk Červinka

Zdeněk Červinka
Narodil se 8.9.1928 v Uherském Hradišti a zemřel 6.10.2016 v Uherském Hradišti.
Technika: Olej na plátně
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 58 x 68 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.06.2021 18:28

Dosažená cena: 33 700 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (68)

12 100 Kč3.5.2021 07:30:37
11 600 Kč3.5.2021 07:30:34 (limit 3.5.2021 07:12:00)
11 100 Kč3.5.2021 07:30:34
10 600 Kč3.5.2021 07:11:42
10 100 Kč3.5.2021 06:53:55
10 000 Kč3.5.2021 06:53:55 (limit 1.5.2021 18:57:09)
9 800 Kč3.5.2021 06:53:53 (limit 1.5.2021 18:57:09)
9 500 Kč3.5.2021 06:53:53
9 200 Kč3.5.2021 06:53:50 (limit 1.5.2021 18:57:09)
8 900 Kč3.5.2021 06:53:50
8 600 Kč3.5.2021 06:53:48 (limit 1.5.2021 18:57:09)
8 300 Kč3.5.2021 06:53:48
8 000 Kč3.5.2021 06:53:44 (limit 1.5.2021 18:57:09)
7 700 Kč3.5.2021 06:53:44
7 400 Kč3.5.2021 06:53:41 (limit 1.5.2021 18:57:09)