11. Býk u kolotoče

Autor: Zdeněk Červinka

Zdeněk Červinka
Narodil se 8.9.1928 v Uherském Hradišti a zemřel 6.10.2016 v Uherském Hradišti.
Technika: Olej na plátně
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 58 x 68 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.06.2021 18:28

Dosažená cena: 33 700 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (68)

26 300 Kč7.6.2021 18:06:35 (limit 3.6.2021 08:26:29)
26 200 Kč7.6.2021 18:06:26 (limit 3.6.2021 08:26:29)
25 700 Kč7.6.2021 18:06:26
25 200 Kč2.6.2021 22:30:46 (limit 13.5.2021 13:31:11)
24 700 Kč2.6.2021 22:30:46
24 200 Kč2.6.2021 22:30:33 (limit 13.5.2021 13:31:11)
23 700 Kč2.6.2021 22:30:33
23 200 Kč26.5.2021 20:22:35 (limit 13.5.2021 13:31:11)
22 700 Kč26.5.2021 20:22:35
22 200 Kč19.5.2021 16:35:50 (limit 13.5.2021 13:31:11)
21 700 Kč19.5.2021 16:35:50
21 200 Kč13.5.2021 13:30:39
20 700 Kč13.5.2021 13:27:46
20 200 Kč13.5.2021 13:27:41 (limit 3.5.2021 08:21:11)
20 100 Kč13.5.2021 13:27:41