25. Auta

Autor: Andy Warhol

ANDY WARHOL ¨
Litoofset /Litografia grafic printed off set/ ruční papír ; Fabriano Privilege o rozměru listu 56,3 x 38,3 cm
Přiložena certifikace vydavatele díla s podpisem, razítkem + slepotiskové razítko.
Edice ; ANDY WARHOL FACTORY /FOUNDATION/
Signováno tiskem vpravo dole ; ANDY WARHOL, vlevo dole číslováno tužkou 70/100 - Limitovaná edice / omezený náklad.
Na zadní straně razítko ; ANDY WARHOL + licenční štítek grafiky.
Vlevo dole slepotiskové razítko ; ANDY WARHOL
Licence : ; ANDY WARHOL
Dílo lze vyhledat v Catalogue Raisonne 1962/1987.
Rámováno , zaskleno
Technika: Litoofset
Rámování: 61 x 42,5 cm

Konec aukce: 05.04.2021 18:33

Dosažená cena: 9 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (34)

9 300 Kč5.4.2021 18:28:20 (limit 5.4.2021 18:27:34)
9 000 Kč5.4.2021 18:28:20
8 700 Kč5.4.2021 18:27:22 (limit 5.4.2021 18:27:20)
8 400 Kč5.4.2021 18:27:22
8 100 Kč5.4.2021 18:27:09
7 800 Kč5.4.2021 18:26:40
7 500 Kč5.4.2021 18:26:36 (limit 5.4.2021 18:22:24)
7 500 Kč5.4.2021 18:26:36
7 200 Kč5.4.2021 18:26:14 (limit 5.4.2021 18:22:24)
6 900 Kč5.4.2021 18:26:14
6 600 Kč5.4.2021 18:21:59
6 300 Kč5.4.2021 18:20:27
6 000 Kč5.4.2021 18:20:25 (limit 5.4.2021 17:24:18)
5 700 Kč5.4.2021 18:20:25
5 400 Kč5.4.2021 18:20:23 (limit 5.4.2021 17:24:18)