18. Ženské torzo

Autor: Lucie Sabev

Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 99,8 cm, šířka: 69,7 cm, rámování: 101,5 x 71,3 cm

Konec aukce: 06.12.2021 18:27

Dosažená cena: 23 200 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (47)

23 200 Kč6.12.2021 18:22:29 (limit 6.12.2021 18:17:40)
22 700 Kč6.12.2021 18:22:29
22 200 Kč6.12.2021 18:20:23 (limit 6.12.2021 18:17:40)
21 700 Kč6.12.2021 18:20:22
21 200 Kč6.12.2021 18:17:40 (limit 6.12.2021 18:17:40)
20 700 Kč6.12.2021 18:16:07
20 200 Kč6.12.2021 18:15:43 (limit 6.12.2021 18:12:29)
20 200 Kč6.12.2021 18:15:43
19 700 Kč6.12.2021 18:15:13 (limit 6.12.2021 18:12:29)
19 200 Kč6.12.2021 18:15:13
18 700 Kč6.12.2021 18:14:59 (limit 6.12.2021 18:12:29)
18 200 Kč6.12.2021 18:14:59
17 700 Kč6.12.2021 18:14:39 (limit 6.12.2021 18:12:29)
17 200 Kč6.12.2021 18:14:39
16 700 Kč6.12.2021 18:14:05 (limit 6.12.2021 18:12:29)