18. Ženské torzo

Autor: Lucie Sabev

Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 99,8 cm, šířka: 69,7 cm, rámování: 101,5 x 71,3 cm

Konec aukce: 06.12.2021 18:27

Dosažená cena: 23 200 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (47)

16 200 Kč6.12.2021 18:14:05
15 700 Kč6.12.2021 18:13:56 (limit 6.12.2021 18:12:29)
15 200 Kč6.12.2021 18:13:56
14 700 Kč6.12.2021 18:13:42 (limit 6.12.2021 18:12:29)
14 200 Kč6.12.2021 18:13:42
13 700 Kč6.12.2021 18:13:14 (limit 6.12.2021 18:12:29)
13 200 Kč6.12.2021 18:13:14
12 700 Kč6.12.2021 18:12:13
12 200 Kč6.12.2021 18:12:00
11 700 Kč6.12.2021 15:34:50
11 300 Kč6.12.2021 15:34:50 (limit 6.12.2021 14:06:56)
11 200 Kč6.12.2021 15:32:50 (limit 6.12.2021 14:06:56)
10 700 Kč6.12.2021 15:32:50
10 200 Kč6.12.2021 15:32:30 (limit 6.12.2021 14:06:56)
9 900 Kč6.12.2021 15:32:30