32. Máky

Autor: Ferdinand Engelmüller
(1867)

Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 30 cm, šířka: 46,5 cm, rámování: 38,3 x 55,5 cm

Konec aukce: 06.12.2022 20:06

Dosažená cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (80)

35 000 Kč6.12.2022 20:01:15 (limit 6.12.2022 19:27:40)
35 000 Kč6.12.2022 20:01:15
34 500 Kč6.12.2022 20:01:04 (limit 6.12.2022 19:27:40)
34 000 Kč6.12.2022 20:01:04
32 500 Kč6.12.2022 19:59:20 (limit 6.12.2022 19:27:40)
32 000 Kč6.12.2022 19:59:20
31 500 Kč6.12.2022 19:58:47 (limit 6.12.2022 19:27:40)
31 000 Kč6.12.2022 19:58:47
30 500 Kč6.12.2022 19:57:16 (limit 6.12.2022 19:27:40)
30 000 Kč6.12.2022 19:57:16
29 500 Kč6.12.2022 19:56:51 (limit 6.12.2022 19:27:40)
29 000 Kč6.12.2022 19:56:51
28 500 Kč6.12.2022 19:55:43 (limit 6.12.2022 19:27:40)
28 000 Kč6.12.2022 19:55:43
27 500 Kč6.12.2022 19:54:55 (limit 6.12.2022 19:27:40)