26. Figurální obraz

Autor: Rudolf Jelínek

Narodil se roku 1880 v Brně. Malíř samouk v Brně. Maluje pohledy, okolí a podobizny.
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 90 cm, rámování: 90 x 110 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 08.12.2019 18:25

Dosažená cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (21)

4 500 Kč29.11.2019 12:22:30
4 300 Kč26.11.2019 12:35:00
4 100 Kč19.11.2019 21:46:16
3 900 Kč16.11.2019 16:51:52
3 700 Kč6.11.2019 12:46:00
3 500 Kč2.11.2019 13:40:04