Narodil se roku 1880 v Brně. Malíř samouk v Brně. Maluje pohledy, okolí a podobizny.
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 90 cm, rámování: 90 x 110 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 08.12.2019 18:25
Dosažená cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč